۷ دلیل برای خرید از الوپخش

دسته بندی ها :
۷ دلیل برای خرید از الوپخش

 

۷ دلیل برای خرید از الوپخش

 

در جامعه امروز ما نفوذ هر چه بیشتر اینترنت با تغییراتی مهم در سبک زندگی ما مردم همراه شده است.امروزه در دنیای ما تفکر غالب این است که اینترنت بیش از هر چیز دیگری بر روی تعاملات افراد با دنیای پیرامون آنها تاثیر گذاشته و جنس روابط  بین آنها را، چه خوب و چه بد، تغییر داده.گذشته از این تغییرات اما اینترنت یک کارکرد فوق‌العاده مثبت هم دارد.اینترنت توانسته شیوه حل مساله و یافتن راه حل‌های منطقی را تغییر و البته آسان نماید. یکی از دغدغه‌های همیشگی بشر تهیه مایحتاج زندگی است. جدا از بحث پول، همیشه مساله «کجا و چگونه» مطرح است.

الوپخش راه حل خرید آنلاین یا به قول معروف خرید اینترنتی را به شما پیشنهاد می‌دهد. دلایل منطقی زیادی برای خرید آنلاین از الوپخش می‌توان مطرح کرد؛ اما ما در ادامه فقط به ۷ مورد از آن‌ها اشاره می‌نماییم.

 

  • همه راحتی را دوست دارند؛ شما چطور؟!

خرید آنلاین از خرید سنتی بسیار راحت‌تر و آسان تر است. تصور کنید که در وقت خلوت بودن مغازه شما از مشتری بر روی صندلی خود لم داده‌اید و با چند کلیک ساده محصولات مورد نیاز فروشگاه خود را سفارش می‌دهید؛ به همین راحتی … نه زمان زیادی را هدر داده‌اید و نه هنگام شلوغی و ازدحام مشتریان با ویزیتورها برای فروش محصولاتشان سر و کله زده اید . نه در هنگام سفارش به ویزیتور، مشتری شما خدایی نکرده جنس شما را بدون اینکه حساب و کتاب کند، برده است. سیستم ارسال (ِDelivery) هم که جای خود را دارد. همه ی شرکت های طرف قرارداد با الوپخش با تیم پشتیبانی و سیستم توزیع گسترده‌ی خود، خدمات ارسال کاملا رایگان را هم برای شما فراهم می‌کنند.

 

  • مقایسه ، مقایسه و باز هم مقایسه!

الوپخش برای اولین بار امکان مقایسه مشخصات محصولات و قیمت‌های آن‌ها را به شما ارایه می دهد. مشاهده مشخصات و قیمت چندین محصول در یک نگاه و آن هم در یک جدول واحد، برای شما بسیار ارزشمند است. تصور کنید ویزیتورها برای فروش یک محصول جدید به فروشگاه شما مراجعه کنند. آیا تا به این فکر کرده‌اید که این محصول جدید چقدر فروش خواهد داشت؟ و آیا اصلا استقبالی از این محصول صورت خواهد گرفت؟ چه مقدار از این محصول را سفارش دهید تا اگر فروش نداشت متضرر نشوید؟ چه مقدار میتوان به ادعاهای ویزیتور در مورد محصولش اعتماد کرد؟ و بسیاری از سئوالات دیگر… اما الوپخش به شما این امکان را می دهد تا بتوانید نظرات سایر همکاران خود را که این محصول را خریداری کرده اند مشاهده نموده و آنگاه به سفارش یا عدم سفارش آن محصول اقدام نمایید.

 

  • همه چیز در یک جا بنام الوپخش

ویزیتورها این امکان را به شما نمیدهند که با خیال راحت بتوانید در بین محصولاتشان به راحتی و با خیال آسوده جستجو نمایید، چون اولا ویزیتورها آنقدر وقت ندارند تا به شما اختصاص دهند، ثانیا شما آنقدر وقت ندارید که در همان زمانی که ویزیتور مراجعه کرده ( که همیشه هم زمانی است که سر شما شلوغ هست ) به جستجوی محصولات شرکت بپردازید. جستجو، پایه و اساس یک خرید به صرفه و باارزش است. اگر نتوانید براحتی و در فرصت مناسب ( مثلا هنگام بعد از ظهر یا آخر وقت که سرتان خلوت تر است ) به جستجو بین کالاها بپردازید شک نکنید نمی توانید بهترین خرید را داشته باشید. الوپخش به شما این امکان بسیار مهم و ارزشمند را به شما داده است تا از میان انبوهی از محصولات بهترین و به صرفه ترین را مشاهده، مقایسه و خرید کنید.

‌‌‌‌

  • تجربه و نظر دیگران چقدر برایتان مهم است؟

شما در خرید از ویزیتور نهایتا از یک یا دو نفر از همکارانی که پیش‌تر یک محصول را سفارش داده اند در مورد کالای مورد نظرتان پرس و جو می‌کنید. البته اگر ویزیتورها آنقدر برای شما وقت بگذارند که اجازه دهند شما پرس و جو کنید! . در صورتی‌که الوپخش به شما این امکان را می‌دهد که در صفحه محصول به ده‌ها یا صدها مورد از نظرات سایر خریداران و همکاران خود دسترسی داشته باشید.

 

  • چه کسی از خدمات رایگان بدش می آید؟

الوپخش خدمات را به طور رایگان در اختیار سفارش دهندگان قرار می‌دهد. به طور مثال دسترسی به نقد و بررسی ارزشمند، تخصصی و بی‌طرفانه کارشناسان در مورد محصولات مختلف ، چیزی نیست که بتوان در مراجعه ویزیتورها یافت. در روش سنتی بسیاری از افراد به خاطر نداشتن دانش فنی کافی ، در فرایند سفارش از ویزیتور گمراه شده و به کالای مورد نظر خود نمی رسند.

اگر شما در یک فرآیند آگاهانه در مورد خرید یک محصول جدی و خاص به نتیجه‌ی نهایی رسیدید، یا حتی پس از سفارش و فروش یا استفاده از آن محصول، می‌توانید دیدگاه کارشناسانه خود را به راحتی از طریق ارسال نظر یا نقد و بررسی، با سایر سفارش دهندگان و خریداران احتمالی به اشتراک بگذارید. همچنین این موضوع باعث می شود به دلیل بالا رفتن سطح آگاهی عمومی، کالاها و اجناس بی‌کیفیت اساسا از بازار مصرف حذف شوند.

 

  • خلاص شدن از سر و کله زدن با ویزیتورها

سفارش آنلاین شما را از چانه‌زنی و سر و کله زدن با ویزیتور های بد‌قلق راحت و آسوده می‌کند. اگر پیوسته نگران هستید که مبادا هنگام سفارش سرتان کلاه برود، باید بگوییم خرید آنلاین از الوپخش، به طور حتم، بسیار آسان تر و راحت از سر و کله زدن با ویزیتور های شرکت هاست. تصور کنید بخواهید روزانه با ۴۰ تا ۵۰ نفر ویزیتور آن هم در ساعات شلوغی مغازه سر و کله بزنید. چقدر کلافه خواهید شد؟ این کلافه گی اگر به مشتری شما منتقل شود چه بسا موجب از دست دادن یک مشتری خوب گردد.

در الوپخش، همه فرایندها و تضمین‌ها مشخص هستند و ارتباط مشتری تامین کننده کالا و اجناس کاملا بر مبنای اصول از پیش تعیین شده است. با سفارش اینترنتی موقع پس دادن کالا یا تعویض آن، دیگر لازم نیست به خاطر گم کردن رسید محصول خریداری‌‌شده، غر و لند بشنوید یا با مخالفت روبرو شوید. همه ی اسناد خرید شما در سامانه محفوظ است. حداقل این‌که همیشه یک نسخه از سفارش خریدتان را در تاریخچه خرید خود، برای همیشه خواهید داشت.

الوپخش، ۲۴ ساعت شبانه‌روز در ۷ روز هفته در دسترس است. شما می‌توانید هر لحظه از شبانه‌روز با مراجعه به الوپخش بصورت جامع و معتبر در مورد محصول مورد نظرتان اطلاعات کسب کنید و به راحتی ثبت سفارش خود را انجام دهید.

پس اگر نیمه‌شب به سرتان زد یک جنس ‌خاص را بخرید، لازم نیست تا صبح روز بعد و رفتن به مغازه تان منتظر بمانید. هر چیزی را در هر لحظه از زمان و در هر مکانی که هستید فوری مال خود کنید.

 

  • عدم سفارش تکراری و آگاهی از تخفیفات جدید شرکت ها

تصور نمایید یک ویزیتور امروز صبح به فروشگاه شما مراجعه کرده و از شما سفارش یک محصول را گرفته است. حال که عصر است و نوبت شیفت شماست ویزیتور دیگری از شرکت دیگری مراجعه و شما با توجه به کمبود آن جنس در فروشگاه دوباره به آن شرکت هم سفارش همان محصول را می دهید. فردا هر دو شرکت برای شما جنس را آماده کرده و ارسال می نمایند و شما متوجه می شوید که کالا را دوبار سفارش داده اید. اما در الوپخش تمام سفارشات شما در سامانه و اپلیکیشن قابل مشاهده بوده و دیگر امکان اشتباه در سفارش تکراری وجود نخواهد داشت.

گاهی شرکت های پخش تخفیفات بسیار خوبی برای شما فراهم می کنند. این تخفیفات به سرعت پایان می یابد و فقط تعداد بسیار اندکی از همکاران شما مطلع می شوند و خرید با تخفیف شگفت انگیز را انجام داده و سود زیادی هم می برند. چرا اینگونه هست؟. چون ویزیتورها نمی توانند به سرعت به همه ی فروشگاه ها اطلاع رسانی کنند و فقط به چند مراجعه اول خود تخفیفات را ارایه می کنند و آنها هم به دلیل قیمت بسیار خوب محصول، فورا سفارش می دهند و سود سرشاری از محصول کسب می نمایند. در ضمن موجودی آن محصول تخفیف دار هم کم بوده و به سرعت قیمت تخفیف خورده لغو شده و به قیمت عادی باز میگردد. اما در الوپخش تمامی فروشگاه ها فقط در کسری از ثانیه و در لحظه، محصولات شگفت انگیز را در سایت و یا اپلیکیشن مشاهده کرده و در صورت تمایل سفارش خود را بصورت آنلاین ثبت میکنند. این عادلانه ترین روش اطلاع رسانی به فروشگاه ها برای جشنواره ها و تخفیفات شگفت انگیز شرکت های پخش و کارخانه ها می باشد.

برچسب ها :

نظرات شما

لطفا برای ارسال دیدگاه ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید .

ورود به حساب کاربری

0
X