راهنمای فروش محصول در الوپخش

دسته بندی ها :
راهنمای فروش محصول در الوپخش

در بخش راهنمای فروش محصول در الوپخش می خواهیم نحوه درج کالا و فروش محصول در سایت الوپخش به همراه تصویر را برای فروشندگان محترم شرح دهیم.

این راهنما مربوط به خرید محصول نیست. اگر راهنمای نحوه خرید از الوپخش را می خواهید به این صفحه مراجعه فرمایید.

جهت درج محصولات و کالاهای خود در الوپخش ابتدا می بایست در وب سایت alopakhsh.net یعنی همین سایتی که هستید ثبت نام نمایید. برای این منظور به آدرس alopakhsh.net می رویم.

به محض ورود به این نشانی به صفحه زیر بر می خورید.

راهنمای الوپخش 1

همانطور که در تصویر می بینیم باید به قسمت “ورود | ثبت نام” برویم. بعد از کلیک روی قسمت ” ورود | ثبت نام ” وارد صفحه ذیل می شویم:

راهنمای ورود به الوپخش

اگر شما قبلا در الوپخش، به عنوان فروشنده، ثبت نام کرده اید، در قسمت “وارد شوید” نام کاربری خود را وارد نموده، گذرواژه یا همان رمز عبور خود را نیز وارد نمایید و سوال امنیتی ( عملیات ریاضی ) را نیز به عدد پاسخ داده و وارد حساب کاربری خود شوید.

اما اگر هنوز ثبت نام نکرده اید، ابتدا باید ثبت نام نمایید. پس لطفا در قسمت ” ثبت نام کنید ” تیک قسمت دایره ای ” شرکت پخش / تامین کننده کالا هستم ” را بزنید تا صفحه ای مشابه صفحه ذیل برای شما باز شود:

ثبت نام فروشندگان در الوپخش

همانطور که مشاهده می فرمایید ابتدا می بایست یک ایمیل معتبر وارد نمایید. دقت فرمایید آدرس ایمیل با www شروع نمی شود! یعنی باید چنین نمونه ای داشته باشد: aaa@gmail.com یا یاهو یا هر ایمیل دیگری که قبلا ساخته اید و رمز آن را نیز به خاطر دارید، وارد نمایید. دقت فرمایید که اطلاع رسانی تمامی سفارشات خرید کالا و محصولات شما از طرف خریداران و یا ارتباط ما با شما از طریق همین ایمیل می باشد، پس حتما ایمیل خودتان را وارد نمایید.

در قسمت گذرواژه نیز هر رمز عبور دلخواهی که دوست دارید وارد نمایید. باز هم دقت فرمایید که نیازی نیست رمز ایمیل شخصی خود را اینجا وارد نمایید، هر چند که برای اینکه رمز یادتان بماند می توانید همان رمز ایمیل خود را وارد نمایید. اما بهتر است یک رمز دیکر وارد کنید، مثلا از نام + کد ملی خود استفاده نمایید تا همیشه یادتان بماند.

از قسمت های نام و نام خانوادگی که بگذریم ( البته باید حتما درج شوند )، در قسمت نام فروشگاه، نام فروشگاه خود را به فارسی وارد نمایید.

در قسمت آدرس فروشگاه نام فروشگاه خود را به انگلیسی وارد نمایید. دقت فرمایید که این نام در اصل آدرس اینترنتی وب سایت شما خواهد بود و می توانید از هر نامی استفاده نمایید، البته نباید قبلا توسط فروشگاه دیگری ثبت شده باشد.

در قسمت شماره تلفن نیز شماره همراه خود را درج نمایید.

تیک گزینه شرایط و قوانین را هم ( البته آن را مطالعه نیز فرمایید ) بزنید.

پاسخ امنیتی را هم به عدد در قسمت مربوطه وارد نموده و بر روی دکمه ” ثبت نام کنید ” کلیک نمایید تا وارد صفحه ذیل گردید:

داشبورد فروشندگان الوپخش

بعد از این مرحله از طرف ناظرین الوپخش با شما تماس گرفته شده و پس از تایید می توانید محصولات خود را در وب سایت درج نمایید.

بعد از اینکه فرایند تایید انجام گردید، جهت درج  محصول باید به قسمت محصولات رفته و دکمه افزودن محصول جدید را کلیک نمایید:

عکس صفحه محصولات فروشندگان

دقت فرمایید، تا فرایند تایید فروشندگی شما از طرف الوپخش انجام نگیرد، این دکمه ی ” افزودن محصول جدید ” را مشاهده نخواهید کرد.

پس از کلیک روی این دکمه با صفحه ذیل مواجه می شوید:

صفحه افزودن محصول جدید

همانطور که در تصویر نیز مشاهده می فرمایید می بایست قسمت های مربوط به محصولات را تکمیل نموده و بر روی دکمه ایجاد محصول کلیک فرمایید.

 

در عکس های ذیل می توانید راهنمایی بیشتر و توضیحات کافی را دریافت نمایید

 

راهنمای فروش محصول در الوپخش3 راهنمای فروش محصول در الوپخش4

 

راهنمای فروش محصول در الوپخش5

 

راهنمای فروش محصول در الوپخش6

 

راهنمای فروش محصول در الوپخش7

 

راهنمای فروش محصول در الوپخش8

 

راهنمای فروش محصول در الوپخش9

 

راهنمای فروش محصول در الوپخش9

 

در ضمن می توانید جهت راهنمایی بیشتر، سئوالات خود را نیز از بخش پشتیبانی سایت با تلفن ۳۶۵۰۰۰۰۰ – ۰۷۱ در میان بگذارید.

برچسب ها :

نظرات شما

لطفا برای ارسال دیدگاه ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید .

ورود به حساب کاربری

0
X