ارسال رایگان

دسته بندی ها :
ارسال رایگان

ارسال رایگان در فروشگاه های اینترنتی باعث شده است که این روزها رفت و آمد در شهر و انجام خریدها به روش سنتی روز به روز کم و کمتر شود زیرا وقت و زمان بسیار با ارزش شده است. خاطره ای برایتان تعریف کنم. چند وقت پیش برای خرید یک گوشی موبایل به بازار رفتم. آنقدر  گشتم تا توانستم گوشی مورد علاقه ام را پیدا  کنم. ساعت ۳ عصر از خانه با خودرو خودم حرکت کردم. از قبل هم چند تا مغازه می شناختم و فقط به آنها مراجعه کردم.

 فروشگاه اول مدلی که میخواستم را موجود نداشت. فروشگاه دوم کمی نسبت به بقیه گران تر میداد. فروشگاه سوم که رسیدم از پشت ویترین گوشی را دیدم و خوشحال به داخل فروشگاه رفتم. آنقدر بالا و پایین گوشی را چک کردم که هم خودم و هم فروشنده را خسته کردم. بالاخره خوشحال و خندان گوشی را خریدم و سوار ماشینم شدم. گوشی را با ۱۰۰هزار تومان ارزان تر از دوستم که دیروز خریده بود خریدم. همینکه استارت زدم چشمم به شیشه جلو ماشین افتاد که چشمتون روز بد ندیده باشه قبض جریمه ی ۵۰هزار تومانی را دیدم. خب به خودم گفتم ماشین هست و جریمه هاش دیگه!. استارت زدم و حرکت کردم و با اعصاب خردی به دلیل ترافیک به پمپ بنزین نزدیک خانه رسیدم و ۲۰ لیتری هم  بنزین زدم و به خانه رفتم.

 تا حالا منهای اعصابی که در ترافیک خرد کرده بودم هنوز ۳۰هزار تومان ارزان تر گرفته بودم.  ولی به نظرم ارزشش رو نداشت چون حدود ۸ ساعت وقتم رو ۳۰هزار تومان فروختم. فردا پیروزمندانه پیش دوستم رفتم که بگویم گوشی را از تو ارزان تر گرفتم. او که سری هم در اینترنت داشت سایتی را نشانم داد و گفت گوشیم اصل نیست. کمی شک کردم و عصر به فروشگاه مراجعه کردم اما آنها زیر بار نمی رفتند.

 خلاصه چند روز درگیر این مسئله بودم. چند بار به اتحادیه موبایل فروشان مراجعه کردم. بالاخره توانستم گوشی را پس بدهم و پولم را هم از فروشگاه بگیرم. القصه… به شما بگویم که این رفت و آمدها به غیر از هزینه هایی که روی دستم گذاشت اصلا به اعصاب خردیش نیرزید. پیش دوستم رفتم و گفتم برای من هم از همان سایت گوشی را بخرد.  به سایت مراجعه کردیم و با تعجب دیدیم گوشی پیشنهاد شگفت انگیز شده و تخفیف هم خورده آن هم ۲۰۰هزار تومان ارزان تر. خلاصه گوشی را سفارش دادیم و بصورت ارسال رایگان هم با گارانتی اصلی تحویل گرفتم. بدون اینکه این بار وقت گذاشته باشم یا با ترافیک و قبض جریمه و فروشنده ها سر و کله زده باشم.

این را تعریف کردم تا به اینجا برسیم که هیچ چیز جای راحتی و آسایش را نمی گیرد. در اصل فناوری در خدمت راحتی و آرامش انسان هاست. خرید از فروشگاه معتبر به همراه  امکان مقایسه بین کالاها و خواندن نظرات سایر خریداران علاوه بر راحتی به فرد احساس امنیت خاطر می دهد. شما با مطالعه نظرات سایر خریداران کالایی که میخواهید بخرید می توانید بهتر تصمیم بگیرید و خرید مطمین تری داشته داشته و همینطور امکان ارسال رایگان هم داشته باشید.

الوپخش نیز برای شما اطمینان، آسایش و راحتی را به ارمغان آورده و با ارسال رایگان کالاها و اجناس در هزینه های رفت و آمد شما صرفه جویی کرده و باعث سود بیشتر شما می گردد. در الوپخش ارسال رایگان برای کالاهای بالای ۱۰۰هزار تومان انجام میگیرد و سفارشاتی که مبلغ آنها کمتر از ۱۰۰هزار تومان است با هزینه ای توافقی ارسال می گردند.

برچسب ها :

نظرات شما

لطفا برای ارسال دیدگاه ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید .

ورود به حساب کاربری

کالاهایی که دیده‌اید

0
X